Audata 3.45 -  Araç Tamir Kataloğu

Audata 3.45 - Araç Tamir Kataloğu

Autodata Programı - Araç Tamir Kataloğu

Solera firmasına ait Autodata araç tamir kataloğu geçmişten günümüze kadar tüm araçların teknik bilgilerini barındırmaktadır. Yetkili ve özel servislerin arıza giderme, bakım ve diğer detaylı araç bilgileri konusunda en büyük çözüm ortaklarından birisidir.
 

 

Yetkili servis düzeyinde profesyonel hizmet vermek isteyen tüm servislerin tercih ettiği Autodata tamir kataloğu, arıza giderme ve çözülemeyen sorunlarda en büyük yardımcılarınızdan birisidir.
Servis Klavuzları ; Bakım planları, bakım çizimleri, bakım göstergesi, klima bakımı nasıl yapılır, motor yağı bilgileri ve motor yağı değiştirme, şanzıman bakım bilgileri, fren bakım bilgileri.
Bakım Prosedürleri ; Tahrik kayışları ve zincirlerin değiştirilmesi, elektrikli park freni bakım prosedürleri, lastik basınç takip sistemi (TPMS) bilgileri, anahtar programlama bilgileri, akü bağlantısı kesme ve tekrar bağlama sıralaması.
Teknik Özellikler ; Onarım süreleri, rot ayarları, kullanılacak sıvılar ve yağlar, sıkma torkları, genel bileşen konumları, sigorta kutusu ve röle bloğu, ampul değişim bilgileri.
Arıza Teşhisi ve Sorun Giderme ; Arıza teşhis kodu detayları, bana yardım et modülü, kablo tesisat şeması, kontrol modülü pin bilgileri (beyinlerin pin giriş şemaları), elektrikli parçaların konumları, bileşen test verileri, bilinen çözümler ve bülten eklentisi mevcuttur.
Araç Sistemleri ve Tamir Bilgileri ; Motor yönetimi, debriyaj, dizel egzoz gazı arıtma sistemi, ABS/ESP fren sistemleri, hava yastığı(airbag) sistemleri, klima sistemleri hakkında tüm detaylara ulaşabilirsiniz.
 

Programın tam sürümü aşağıda ki Linkte paylaşıyorum.

Program ve Crack olmak üzere 2 dosya vardır. Dosyalar .iso formatında'dır , 3.45 Sürümüdür.


Download