ESET Ürünleri için  "error MSI.1920" "error MSI.1921" Hataları Çözümü

ESET Ürünleri için "error MSI.1920" "error MSI.1921" Hataları Çözümü

Yaklaşık 10 yıldır Eset Smart Security ve Son 6 Aydır da Eset Internet Security ürününü zevkle kullanmaktayım.Geçtiğimiz günlerde bilgisayarımda Eset Internet Security'nin simgesini göremedim Program Ekle Kaldır'a baktığımda da yoktu.Yeniden kurmak istedim akıma gelen tüm çözümleri denememe rağmen malesef hiç bir şekilde hiç bir sürümünü kurmayı başaramadım. (MSI.1920 Hatası almaktaydım veya MSI.1921 de olabilir tam hatırlamıyorum zaten hepsi kurulum hatası)

 

 

Eset Formlarında Eset Uninstall yardımcısı ile sisteminizden temizleyebilirsiniz diyordu lakin uninstall programı da işe yaramadı (Bilgisayarımda kurulum bulamadı).
 

Problem:

Just tried to install EIS for a home client and got an error MSI.1921. There was no ESET in Control Panel > Programs.

Solution:

I used ESET Uninstaller in safe mode and (some traces of) ESET Smart Security (ESS) showed up. Removed that, rebooted, installed and activated EIS successfully.

 

 

Uzatmadan yine kendi bulduğum çözüme geçelim...
Ne zaman zor durumlarda kalsam hep yardıma koşan başka bir program Advanced System Care programını kurdum,Altta ki resimde de gördüğünüz üzere Tam taratma yaptım gerekli düzeltmeleri otomatik yapması için izin verdim.

 

 

İşlem bittiğinde bilgisayarımı yeniden başlattım ve Eset Internet Security Ürününü kurmayı başardım.Aynı durumdan muzdarip arkadaşlara tavsiyemdir.