Google'dan Dijital Atölye Diploması Almak!  Online Pazarlama Temel Eğitimi

Google'dan Dijital Atölye Diploması Almak! Online Pazarlama Temel Eğitimi

Google'dan Dijital Atölye Diploması Almak 

Google Online Pazarlama Temel Eğitimi Sertifikası aldım ve nasıl alınacağını neler yapabileceğinizi sizlerle paylaşmak istedim.

Bu serfikasyon programına katılmak kendinize yeni bilgiler katmak ve sonunda sertifika almak için alttaki linklerden Gmail hesabınızla giriş yapıp eğitime başlayabilirsiniz.

http://learndigital.withgoogle.com

https://learndigital.withgoogle.com/dijitalatolye/

 

 

Eğer bir şeyler öğrenmek ise maksadınız Eğitimleri izlemenizi tavsiye ediyorum.Fakat Seyredeceğiniz videolar ile çıkan sorular çokta uyumlu değil.Videolar sadece size bu işi öğretmek için hazırlanmıştır.Yani videolar sade ve anlaşılır ama çıkan sorular malesef insanı çıldırtacak seviyede :) Cevaplar için Permutasyon tekniği kullandım bir kaç defa,sizede tavsiye ederim.

- Soruların bir süre sınırı veya hata yaptığınızda sınavınızın iptal olması gibi bir şey söz konusu değildir,istediğiniz zaman ve sıklıkla sınavı tekrar edebilirsiniz.Hata yaptığınızda doğruyu yapıncaya kadar yeniden,yeniden ve yeniden deneyebilirsiniz.

- Ayrıca süre sınırı yok yani takıldığınız sorularda internetten kaynakları araştırıp doğru sonucu bulmak için fikir edinmeniz mümkündür.Çokmu sıkıldınız gidin gezin bilgisayarınızı kapatın veya açık tutun fark etmez hesabınıza girin ve kaldığınız yerden öğrenmeye devam edin.

- Eğitimleri bitirdiğinizde son olarak bitirme sınavı ile karşılaşacaksınız (ben tek de geçmiş olsam da) onuda yeniden hatalarınızı denetlemek ve doğru cevabı vermek için kontrol edebiliyormuşsunuz.  

- Bu eğitimde ki amaç videolarla size bir şeyler öğretebilmektir,unutmayın ki kazandığınız yanınıza kalır.

- Son sınavı kazandığınız da Google Dijital Pazarlama Sertifikası anında PDF formatında sunulur ve bunu indirebilirsiniz.

- Ben videoları seyretmeden sadece sınavlara girerek diplomayı almaya hak kazandım,Nacizhane Tavsiyem Siz Videoları Seyredin ve Bir Şeyler Öğrenin.