iPhone'a Nasıl Müzik Yüklenir?  iPhone iTunes Olmadan Müzik Yükleme

iPhone'a Nasıl Müzik Yüklenir? iPhone iTunes Olmadan Müzik Yükleme

Apple ürünleri kullananların sorunlarından birisi de kuşkusuz cihazına müzik yüklemektir.. iTunes kullananlar bilir ki zaman zaman iTunes ile müzik yüklemek veya cihaz üzerinde işlem yapmak eziyete dönüşür bazende hiç işlem yapamazsınız veya yapacağınız işlemler kısıtlıdır.

Ben daha önceleri Wondershare MobileGo programını kullanmaktaydım sorunsuz şekilde lakin bir kaç gün önce denediğimde iTunes'den kaynaklı hata verdi ve düzeltemedim.Wondershare TunesGo Retro'yu denemek istedim oda aynı şekilde iTunes kaynaklı hatalar yarattı ve bağlantı kuramadım.Neyse kısacası 2 yıl önce Android telefonuma kablosuz bağlantı kurup özelliklerine hayran olduğum programı yeniden kullandım ve sizlerle paylaşmak istedim.

Bu tür programların neredeyse %99.9 u iTunes programının sisteminizde olmasını şart koşmaktadır bu nedenle öncelikle iTunes programını iTunes Download linkinden indirin ve kurun.

Apowersoft Phone Manager 2.8.9.0 Programını BURADAN  indirin ve sisteminize kurun. (Crack içindedir)

Program ilk açıldığında sizden cihazınıza ulaşım için izin vermenizi isteyecektir izin verdikten sonra alttaki ekran gelecektir.Eğer iTunes sisteminizde kuruluysa ve telefonunuzu bilgisayarınıza bağladıysanız program telefonunuzu otomatik olarak algılayacaktır. (Eğer olurda bağlanmazsa sağ taraftaki şimdi bağlan butonuna tıklayınız.)

 

 

 

Gördüğünüz gibi program telefonumu otomatik aldıladı ve cihazımın içindekileri müdahale edebileceğim kısımları bana gösteriyor.

 

 

Ben bu makalede iPhone'a müzik atmak amacıyla kablosuyla bilgisayarıma bağladım bu nedenle üstteki menülerden Müzik menüsüne tıklıyorum,

 

 

Açılan sayfada İçe Aktar butonuna tıkladığımda açılan sayfadan yüklemek istediğim müziklerin tamamını seçiyorum (Eğer birden fazla ise ctrl+a ya basarak hepsini seçebilirsiniz) ve  butonuna tıklıyorum ve bu aşamadan sonra Müzik-ler Telefonuma aktarılıyor.

Bu aşamada siz kablo kullanmak istemeye bilirsiniz isterseniz kablosuz wifi üzerinden bağlantı kurma imkanınız var. Lakin telefonunuzun uyku ayarlarını devre dışı bırakın çünkü bu programla kablosuz olarak telefonunuzu bağladığınızda ve telefonunuz bir süre sonra otomatik uyuduğunda bağlantınız kopacaktır. (Ayrıca kablosuz bağlantı yapacaksanız Program sizden cep telefonunuza da ufak bir eklentiyi yazılım merkezinden indirmenizi ve kurmanızı,daha sonrasında da kurduğunuz program ile ekrandaki barkodu okutmanızı isteyecektir.)

Peki bu programla neler yapabilirsiniz,

ios ve android destekli pc yedekleme ve dosya aktarma programıdır hızlıca dosya transeri yapabileceksiniz mesajlar, kişiler, uygulamalar, yer imleri, arama günlükleri, duvar kağıtları, şarkı, video yönetimi gibi bir çok işlemi rahatça gerçekleştirebilirsiniz