Windows (All) Password Remover - Windows 7,8.1,10 Server 2003,2008,2012 Şifresi Kırma

Windows (All) Password Remover - Windows 7,8.1,10 Server 2003,2008,2012 Şifresi Kırma

Windows şifresi resetleme yöntemleri ve programları hakkında internette çok fazla yöntem bulabilirsiniz.Ama anlatacağım programı bulamazsınız.Oysaki çok basit şekilde hem MS Office hemde Windows şifrelerini basit bir şekilde sıfırlayabilirsiniz.

Wondershare Live Boot

Tanıtmak istediğim program yıllardır sorunsuz şekilde Windows 7,8,8.1,10 ve Windows Server 2003,2008,2012'de sorunsuz çalışan Wondershare Live Boot programı.

 

Linkini paylaştığım programı indirin,.rar dosyasından çıkartın ve bir klasöre açın.içinden çıkan Ghost32 programı ile bir flash bellleğe yazıdırın ve Bilgisayarınızı flash bellekten başlatın.

 

Password Key Finder sekmesine gelin Sol menüden Admin Password Resetter'i seçin ve Addmin Password Resetter butonuna tıklayın.

 

Step 1 adımında işletim sizteminiz görüntülenir bunu seçin ve altında Step 2 admında parolasını sıfırlamak istediğiniz Kullanıcı' seçin ve Reset butonuna basın.

Kullanıcı resetlendi.Bilgisayarı yeniden başlattığınızda parola sormayacaktır.

Programı sizler için .gho dosyası haline getirdim be paketledim.Ayrıca Flash belleğe yazdırdığınızda USB korumalı gelecektir yani usb bellleğe herhangi bir şey yazdırılamaz tabi koruma kaldırılmadığı sürece.Koruma programını flash belleğinizin ana dizininde görebilir ve korumayı açıp/kapayabilirsiniz.

Ayrıca uzun yıllardır kendi kullandığım Virüs Temizleme Toll'larınıda istemsizce sizinle paylaştım Hayr'ını görün :)

Onlarda şu şekilde,

Ayrıca Programın Disk Yönetimi,Bilgi Kurtarma gibi özellikleri de mevcut,Umarım başka bir makalede onlardan da bahsederim.

Wondershare LB indirme Linki Burada

Rar Pass :  sezertahmaz

 

Ayrıca eğer bu işinizi görmezse altta eskiden kullandığım diğer Windows Şifre Kırıcılar var.

PC Unlocker WinP

Windows 7 Password Remover-1

Windows 7 Password Remover-2

Windows Password Remover-3