Sezer Tahmaz'ın Kişisel Paylaşım Platformudur! http://tahmaz.net/ ... Yerinde sayıklayan herşey gerilemeye mahkumdur! Satılık Film arşivi +9000 http://tahmaz.net/satilik-film-arsivi-9000.html



*** Satılık Film Arşivi - 9600 + ***   # Arşivim diğer satılık arşivler gibi 3D,Blue Ray,780P,1080p Şeklinde gruplandırılmamıştır ve bu formatta filmler arşivimde vardır demek yalan...
Tümü » ]]>
Mon, 02 Oct 2017
McAfee Kaldırma Hatası - McAfee Manage Mode Error http://tahmaz.net/mcafee-kaldirma-hatasi--mcafee-manage-mode-error.html



McAfee Antivirüs Programı Nasıl Kaldırılır. McAfee Antivirüs programını kaldırmaya çalıştığınızda "Diğer ürünler kullanımda olduğundan McAfee Agent Kaldırılamaz" hatası alıyorsanız şu adımları izleyerek kaldırabilirsiniz.   1 - Öncelikle Program...
Tümü » ]]>
Thu, 05 Apr 2018
Küçük Programlar http://tahmaz.net/kucuk-programlar.html



.Reg Dosyalarını .Bat Dosyasına Dönüştürme [Reg to Bat Converter v1.2] Download   2 Metin Dosyasını içeriğini Karşılaştırma [Compare It!] Download   Ağ Üzerinden Mesajlaşma ve Dosya Gönderme [FileXshare] Download   Belgelerin içinde Arama Yaptırma...
Tümü » ]]>
Fri, 30 Mar 2018
Windows 10 Update Assistant Kaldırma - Windows 10 Update Assistant Uninstall http://tahmaz.net/windows-10-update-assistant-kaldirma--windows-10-update-assistant-uninstall.html



Windows 10 Update Assistant Nasıl Kaldırılır? Merhaba,Bir süre önce windows yükseltmeleri ile birlikte Windows Update Assistant Upgrade yardımcısıda sistemlerimize yüklendi.Peki nedir bu Assistant ne işe yarar?Microsoft Firmasının...
Tümü » ]]>
Tue, 27 Mar 2018
Temizleme & Bakım Scripti v10 - [Super Batch Codes] http://tahmaz.net/temizleme--bakim-scripti-v10--super-batch-codes.html

işe yarar .bat Kodları - Super Batch Code - Extreme Bat Code - [Super Bacth Code Script]

Scriptin bu versiyonunda ev kullanıcısı kadar Teknik Servis arkadaşlarında ihtiyaçlarını karşılayacak bazı menüler ekledim. Umarım Memnun Kalırsınız..   Temizleme & Bakım Scripti  Script'ten görüntüler... Lütfen Dikkatli Okuyunuz : # Hazırlamış olduğum scriptin...
Tümü » ]]>
Sat, 24 Feb 2018
.Bat Kodlama Eğitimleri [PDF] http://tahmaz.net/bat-kodlama-egitimleri-pdf.html



.bat Kodlama hakkında öğrenmek istediğiniz bir çok şeyi bulabileceğiniz 2 adet PDF dökümanını paylaşmak istiyorum. "bat kodlamayı otursan 2 saate öğrenirsin"  "CMD işe yaramaz git C#...
Tümü » ]]>
Sat, 24 Feb 2018
.Bat (cmd) Koduyla Toplu Kopyalama Yapmak - Xcopy komutuyla Dosya/Klasör Kopyalama http://tahmaz.net/bat-cmd-koduyla-toplu-kopyalama-yapmak--xcopy-komutuyla-dosya-klasor-kopyalama.html



.Bat kodu ile Klasör Oluşturma Dosya Kopyalama Altta vermiş olduğum kodlarla Belgelerim klasörü altındaki Klasör'lerinizi D:\ bölümünde Yedekler isimli bir klasör oluşturarak Belgelerim klasörü altında ki önemli...
Tümü » ]]>
Wed, 07 Feb 2018
Chrome,Firefox.Opera Sıfırlama Kodu - Delete History All Browsers (Chrome,Firefox,Opera) Cleaner Batch Code http://tahmaz.net/chrome-firefox-opera-sifirlama-kodu--delete-history-all-browsers-chrome-firefox-opera-cleaner-batch-code.html



Altta hazırlanmış olan .bat kodu ile Chrome,Firefox,Opera tarayıcılarının tüm gelmişini geçmişini silebilirsiniz. Dikkat: Tarayıcınızın tüm ayarlarını sıfırlayacaktır! (Eklentiler,Kısayollar,Ayarlar vs..) @echo off rem IE taskkill /F /IM iexplore.exe start "" "C:\Windows\System32\rundll32.exe"...
Tümü » ]]>
Wed, 07 Feb 2018
Sony Xperia XA1 Dokunmatik Ekran Donma Sorunu...Sony Xperia XA1 Ekran Çalışmıyor... http://tahmaz.net/sony-xperia-xa1-dokunmatik-ekran-donma-sorunu--sony-xperia-xa1-ekran-calismiyor.html



Sony Xperia XA1 Dokunmatik Ekran Donma Sorunu...                                      ...
Tümü » ]]>
Fri, 02 Feb 2018
Temizleme Scripti V7 (Remover Script v7) http://tahmaz.net/temizleme-scripti-v7-remover-script-v7.html



Temizleme Scripti v7 Bildiğiniz gibi bloğumu ilk açtığım dönemlerde beğendiğinizi umduğum Temizleme serisi scripti geliştirmeye devam ediyorum ve Versiyon güncellemelerini sizlerle paylaşıyorum.Bu sürümde scripte faydalı bir kaç ufak...
Tümü » ]]>
Fri, 12 Jan 2018